آذربایجان غربی

پيام حزب مردم سالاري به مناسبت سفر رئيس جمهور

  • دوشنبه, آبان 28 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

حزب مردم سالاري آذربايجان غربي به مناسبت سفر رئيس جمهور به اين استان پيامي منتشر كرد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، متن اين پيام بدين شرح است:

به نام ايزد يكتا

امروز خزان طبیعت با حضور مردی از جنس تدبیر و امید در سرزمین اقوام و اديان و موطن سرداران شهید، به بهار شکفتن اميد تبدیل شده و کاروان تدبير و خدمت را ميهمان آذربايجان غربي كرده است.

حزب مردم سالاري آذربايجان غربي، ضمن گراميداشت مقدم رئیس جمهور محترم و کابینه تدبیر و امید، اميد دارد این سفر منشاء برکات فراوان برای استان و مردمان نجیب اين ديار حماسه ساز و محروم باشد.

سفر ریاست محترم جمهور به آذربايجان غربي، امروز لبخند رضایت را بر لبان مردماني نشانده كه دهه ها انتظار، آنها را نسبت به تحقق برخي از وعده ها چون شنيدن سوت قطار نوميد ساخته بود؛ مردماني که اگرچه همچنان مطالبات بحق و انتقادهايي درخصوص احياي درياچه اروميه، بهبود شاخص هاي توسعه، اشتغال جوانان، رونق اقتصاد و كشاورزي و ... دارند، اما تا تحقق تمامي وعده های کاروان تدبیر و امید از پای ننشسته و تا روز موعود وفادار به رايي خواهند بود كه به امانت به حسن روحاني سپرده اند.

ترديدي نيست كه حمايت حزب مردم سالاري از دولت تدبیر و امید و بخصوص استاندار آذربايجان غربي نيز تداوم داشته و اعضاي اين حزب اصلاح طلب همچنان در راستای کمک به دولت بر آمده از رای مردم خواهند كوشيد و در صورت نياز با طرح نقدهای دلسوزانه و دوستانه خود، در برابر هرگونه آسیبي كه متوجه دولت و خدمت به مردم مي شود، خواهند ايستاد.

حزب مردم سالاري آذربايجان غربي در پايان يادآور مي شود كه حمايت پر شور و شکوه مردم فهیم و نجیب استان از دولت تدبير و اميد در برهه هاي مختلف، از عزت، كرامت و قدرشناسی مردمان دياري حكايت دارد كه با وجود عقب ماندگي هاي فراوان آذربايجان غربي در عرصه هاي مختلف، همچنان به تدبير رياست محترم جمهور و هيئت دولت در راستاي بهبود شاخص هاي توسعه اين استان مظلوم اميدوارند؛ اميدي كه با فسادستيزي و تلاش هاي استاندار جوان آذربايجان غربي رنگ تحقق به خود گرفته و حمايت رئيس جمهور عزيز و وزراي محترم دولت از جناب آقاي محمدمهدي شهرياري را در مقابل كارشكني برخي از گروه ها و نمايندگان مخالف دولت بيش از پيش ضروري ساخته است.

حزب مردم سالاري آذربايجان غربي
28 آبان 1397

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها