آذربایجان غربی

رادفر: سمن ها بازوان اجرایی دولت در عرصه اجتماعی هستند

  • سه شنبه, مرداد 30 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: سازمان های مردم نهاد به نمایندگی از مردم در عرصه های مختلف حضوری فعال داشته و به عنوان بازوان اجرایی، دولت را در این بخش همراهی کنند.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایرنا، علیرضا رادفر در جلسه توسعه مشارکت های مردمی آذربایجان غربی افزود: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر یکی از زمینه های فعالیتی است که سازمان های مردم نهاد می توانند در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده و حضور مردم در این راستا را موجب شوند.

وی اضافه کرد: اعتیاد یکی از مهمترین مسائل اجتماعی است که توجه ویژه دولت و سازمان های مردم نهاد را می طلبد که در این خصوص اجرای طرح های فرهنگی برای مقابله با تقاضای مواد مخدر نیازمند مشارکت همگانی مردم است.

وی با اشاره به اینکه ترویج ناامیدی در جامعه مهمترین هدف دشمن است، بیان کرد: امروزه مهمترین وظیفه دولت و خدمتگزاران ملت، امیدآفرینی در جامعه است تا مردم نسبت به فضاسازی های موجود بی تفاوت شوند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: توانمند سازی سازمان های مردم نهاد و برون سپاری کارهای ادلرات مهمترین عمل برای حمایت از سازمان های مردم نهاد است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها