آذربایجان غربی

ورزش؛ ظرفیتی برای ایجاد همدلی و معرفی آذربایجان غربی

  • سه شنبه, دی 05 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربايجان غربي با انتشار تصوير شخصي و پيامي در صفحه اينستاگرام خود، ورزش را ظرفیتی برای ایجاد همدلی و معرفی آذربایجان غربی دانست.

به گزارش خبرنگار هم آوا، متن پيام محمدمهدي شهرياري بدين شرح است: 

ورزش مدرن، پدیده‌ای برای نزدیکی هرچه بیشتر انسان‌ها، فارغ از جنس، نژاد، قومیت و مذهب به یکدیگر برای رسیدن به "دنیایی عاری از خشونت" و بر مدار "صلح" است. از آن مهمتر، ویژگی ورزش در فرهنگ ایرانی، افزایش جنبه‌های پهلوانی در میان ورزشکاران و پیوند بین قلب‌های آحاد جامعه است.

نگاه بنده همیشه این بوده و ان‌شاءالله خواهد بود که به همه ورزش‌ها و ورزشکاران استان، اعم از همگانی و قهرمانی، به دیده حمایت بنگرم و تا آنجا که در بضاعت مجموعه دولت است، از آنها حمایت کنم؛ چراکه معتقدم ورزشکاران نخبه استان که در کشور و حتی دنیا زبانزد خاص و عام‌اند، ظرفیت بسیار بزرگی برای معرفی توانمندی‌های فرهنگی و رشد و پویایی اقتصاد استان هستند؛ از ظرفیت ورزش می‌توان به‌عنوان فرصتی برای معرفی پتانسیل‌های آذربایجان غربی به تمام کشور و دنیا بهره جست.

مسئولان محترم تیم "سردار بوکان" و یا هر تیم دیگری که در سطح اول لیگ های برتر کشور به رقابت مشغولند تاکنون درخواستی از بنده نداشتند که در این صورت،با نگاه حمایت از ورزش استان بدون در نظر گرفتن مسائل مختلف به درخواست‌شان رسیدگی می‌شد.

یادمان نرود همه ما، از بدنه اجرایی دولت تا اقشار مختلف مردم و هواداران تیم‌های حرفه‌ای ورزشی استان، بیش از همه به اعتلای نام " آذربایجان غربی" فکر می‌کنیم.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها