چاپ کردن این صفحه

پیام امام جمعه اروميه به مناسبت میلاد حضرت عیسی (ع)

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، در پیامی میلاد حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار هم آوا، متن پیام امام جمعه اروميه بدين شرح است:

بنام خدا

هموطنان مسیحی سلام ها و درودهای گرم اینجانب را پذیرا باشید.

میلاد حضرت عیسی بن مریم علیه آلاف التحیه و الثناء پیام آور مهر و دوستی، فرصتی است دوباره تا سرشت بشری به جوش آمده و بار دیگر بر ارزشهای الهی بیاندیشد.

پیامبران الهی خصوصا رسولانی که رسالت جهانی دارند موهبت های حضرت دوست هستند که بشر را در تاریکی ظلمات دنیوی چراغ راه باشند و مسیر رسیدن به مقامات والای بشری را طی نمایند؛ حضرت مسیح پیامبری است که ندای محبت به هم نوع را سرود و زمزمه رستگاری نمود و پاکی طریق الهی را نمایان ساخت.

اینک که در زادروز مردی بزرگ از تبار نیکان روزگار خود است، افضل آن است که بر حقانیت ادیان خدایی شهادت دهیم و تفکر در آموزه های سراسر یکتا پرستی را پیشه سازیم.

رسول رحمت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم، خاتم انبیاء و ادامه و اکمال مسیر پیامبران قبل از خود، پیروان راستین را به احترام بر فرستادگان الهی سفارش و برادری بر پایه عقل را خواستار شده اند.

اینجانب به نوبه خود و به نیابت از هم استانی های مسلمان خود، میلاد حضرت عیسی بن مریم علیهماالسلام و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفته و روزهای سرشار از نیکی و خوشبختی را بر شما از درگاه احدیت خواستارم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

موارد مرتبط